| Alex_1540 a întrebat:

Am o colega de clasa si mie imi place de ea dar nu stiu daca ei ii place de mine dar ma inteleg foarte bine cu ea imi spune toate secretele ei si o zis ca sunt cel mai de incredere baiat si prieten al ei dar eu vreau sa fim m-ai mult ca si prieten.Imi spune totul ba chiar imi cere sfaturi dar ii naspa ca ma intreaba ce parere am de anumiti baieti de care ei ii place, is confuz ce ar trebui sa fac ca sa imi dau seama daca ii place de mine.

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Poi.eu cred ca ar trebui sa iti iei inima-n dinti si intr-o zi sa vorbiti...sa o intrebi daca te place.asa este cel mai sigur...stiu ca este greu sa ii zici. dar e mai bine asa.pentru ca la un moment dat iti vei face iluzii in privinta ei ca te place ca nu stiu ce.si apoi daca afli ca nu te place ei fi dezamagit.mai bine aflii acum.succes :*