| ioanapysycuutata a întrebat:

Am o entorsa la genunchi, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa cu plumb, fenil butazon si fasha elastica. Dai cu apa cu plumb pe genunchi, ungi cu crema fenil butazon toata zona si inmoi fasha elastia in apa cu plumb

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O vizita la medic e foarte eficienta in acest caz.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Du-te la medichappy
have a nice daykiss
insanatosire grabnica!big grin

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Stai o zi sau doua fara sa il fortezi si pe urma iti pui fasa elastica ca asa am patit si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comprese cu apa Burov, in lipsa cu apa si otet in parti egale, in lipsa frunze de varza, putin lovita frunza ca sa lase suc. Daca nu trece, pana luni, fuguta la medic.