| Byclick a întrebat:

Am o fobie cu referire la vene proeminente, imi vine rau cand le vad, sau cand aud de vene sparte sau, etc
Mai are cineva fobia asta, stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Pff, la fel si eu nu le suport. si intr-adevar e o scarba.

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Am trait s-o aud si pe asta...laughingAcum ce, te astepti sa aibi si un nume?rolling on the floor

| vlad210 a răspuns:

Nu sunt sigur ca este o fobie. este mai mult scarba.

| lulugabi a răspuns:

SI EU AM :O Mi se face rau cand vad vene

| DiiaDie16 a răspuns:

Si eu am la fel. Cand fac sportul trebuie sa am o bluza de trening peste incheieturi. Cand le vad ma duc la baie si vomit. Sau cand scriu trebuie sa tin ceva peste incheietura ca nu le pot suporta. Unii rad de asta dar daca ar avea si ei fobia asta nu ar mai rade ca prostii fara sa stie cum e.