| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am o fobie pentru oamenii din blocuri,imi ridic ochii spre geamuri si vad cate un grasan cum se scarpina la burta,cate o babà murdara si trista,cate o cearta puturoasa,acolo oamenii scot gaze urate si ragaie mizerie si nu imi place,in intimitate lumea e scarboasa, ce sa fac sa nu ma mai gandesc la asta?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la casa e la fel numai ca nu-i vezi.

| T0T a răspuns:

Omul nu este scârbos dacă e înțeles. Asta pot zice medicii, doctorii care trec prin multe lucruri și pe mine unul uneori mă miră cum pot fi așa tari. Ei probabil privesc lucrurile din altă perspectivă și asta poate trebuie să faci și tu. Și tu ești om, ești la fel de scârbos.

| Mayhem666 a răspuns:

Asta inseamna ca tu traiesti la casa?
Daca nu traiesti la bloc, de unde stii cum este acolo?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns:

Am impresia ca tu de fapt vorbesti despre situatia ta, doar ca la persoana a 3-a.
Ce sa faci sa nu te mai gandesti la asta? E simplu. Ia un topor si da-i bataie. Taie niste lemne. Poate mai scade si tesutul adipos asa.Si, da, era sa uit! Ai grija la degete. E greu sa tastezi intrebari pe TPU fara ele.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ce rea esti uneori, dar totusi esti amuzanta laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ti se pare.
Eu sunt rea tot timpul, dar voi credeti ca glumesc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

De asta imi esti tu simpatica.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Simpatica? devil
Interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai uita în oglindă.

| Felissa13Eden a răspuns:

Cumpara jaluzele.O sa scapi de orice problema asa.