| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce exista plictiseala pe acest pamant? Observ ca plictiseala e mare mai ales in orase. Orasenii se plictisesc in blocuri si mie nu-mi place, intru in despresie cand imi ridic ochii spre blocuri si vad geamuri inchise si perdele si jaluzele care acopera geamurile. Dupa parerea mea sunt plictisitori oamenii care stau in blocuri. Oare ce fac oamenii in blocuri?

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Plictiseala apare atunci cand nu ai ce face, daca ai avea ce sa faci, nu ai mai fi plictisit.

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Tu vorbesti?