| hässlich a întrebat:

Am o intrebare importanta(pentru mine). Daca incerc sa fumez o tigare imbibata in acetona,dar uscata dupa aia, tot mai explodeaza? Nu vreau sa fac naibii vreun incendiu, dar vreau sa incerc asta.Nu ma intere ce se intampla cu mine daca fumez asta, doar daca explodeaza sau nu...

8 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca vrei sa ramai cheala, poti pune acetona in tigararolling on the floorrolling on the floor

| Musique a răspuns:

Tu chiar vrei să baci "buum"?
Acetona e inflamabilă, așa că nu are cum să nu explodeze.Mai bine fumează toată iarba din fața casei decât tâmpenii din-astea.

| hässlich explică (pentru Musique):

Dar pe niste siteuri scria ca unii fumeaza tuica in tigari.Dar aia uscata.Ia zi aia nu mai explodeaza buum?

| Musique a răspuns (pentru hässlich):

Aham.Tot ce zboară se mănâncă?
Fă ce vrei, până la urmă o faci tu, doar că te joci cu viața degeaba.Cu ce e mai "bună" o tigară în acetonă, decât una normală?

| pornotash a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu incerc faza cu acetona in tigara si pe urma uscata stiu 2 prietenii bunii care din lipsa de banii sa isi ia iarba au incercat si si-au ars fata cand au dat foc la o tigara imbibata in acetona te rog nu fa prostia asta.Si iti dau un sfat fumeaza si tu MARIA ca e mai e ok happy Nu iti da asa halucinatzii ca etnolegalele dar totusii te fac sa te simtzii linistit si,, high`` 4-5 ore depinde de gramaj.

| CristianT a răspuns:

Tuica e cu alcool, nu stii ca flacara de la alcool nu arde? si da, acetona e inflamabila, nu incerca....mai bine incearca si tu in tuica laughing sau vodka :p sau doua deodata. laughing)

| hässlich explică (pentru CristianT):

Esti sigur? Daca incerc sa o aprind de la departare de mine, doar sa aprind bricheta si sa o aduc aproape de tigara, dar sa o tin mai departe de mine, merge? Adica daca ia foc o arunc pe geam laughing Sau ia foc repede? Dar eu tot vreau sa incerc, off

| CristianT a răspuns (pentru hässlich):

Fa ce vrei, nu eu mor laughing)