| Anonimul122 a întrebat:

Am o intrebare, tare, ciudata, cum pot sa vorbesc cu o vedeta,

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti daca ai norocul sa te bage in seama.in general vedetele privesc de sus oamenii de rand

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Depinde...poti verifica si-n propriul wc...sunt destule "vedete" si acolo.

| AtateaConditii a răspuns:

Te faci reporter tv.

| danishor a răspuns:

Cauta site-ul official si acolo gasesti sectiunea contact

| tudorviorel a răspuns:

Cel mai simplu e pe site-urile de socializare. fata in fata e mai greu eu spre exemplu am vorbit de citeva ori cu nelu ploiesteanu are o casa de vacanta la scortoasa am lucrat la el

| dntGabriel a răspuns:

Sa vorbesti in ce sens?
-daca e sa vorbesti pe o anumita tema referitoare la cum a facut cariera ii poti lasa un msg pe facebook sau... te poti duce la un concert/show liber care il sustine si o poti intreba
-daca e pe partea cu relatia... e un pic mai complicat acum depinde si pe ce vedeta ai pus ochii ca daca e Bahmuteanca laughing) no stress Got money?tongue daca este alta persoana e un pic mai greu dar nu e imposibil depinde ce fel de om esti (pozitie sociala/bani/relatii/ etc) oricum toate vedetele is un pic cam cu nasul pe sus

| Anonimul122 explică (pentru dntGabriel):

Am pus ochi pe dakota fannyng, si as vrea sa-i spun ce simt pentru ea :*