| andreyangel97 a întrebat:

Hey!
Am o intrebare: daca o prietena m-a sunat de cateva ori si nu am putut sa-i raspund si cand am vorbit mai tarziu prin mesaje imi spune ca ea nu ma mai suna ca oricum nu ii raspund ce pot face?

4 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Pai fi sincera si spune-i motivul, sau poti sa mai invetezi(dar doar putin), si sa ii explici civilizat.

| andreyangel97 explică (pentru Fulbaster):

Pai i-am spus de ce nu am reusit sa ii raspund si tot asa ii
si apropo is baiat nu fata

| Fulbaster a răspuns (pentru andreyangel97):

Cred ca trebuia sa spui ca esti baiat de la inceput.

| geoalina19 a răspuns:

Daca ai avut o problema si nu ai putut sa ii raspunzi, spune-i, expica-i, s-au daca nu intelege, las-o in pace ca o sa isi revina.