| miauu a întrebat:

Am o poza si vreau sa o pun pe hi5.si n-am inspiratie ce sa scriu pe ea... ceva ideei(versuri)?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Tre sa scrii neaparat PE EA? sa-i strici frumusetealaughing?
Mai bine scrii la descriere.sau ma rog cum vrei tu:
Te provoc sa' ti arati adevarata valoare... Faptele ...Nu vorbele te fac sa fii mare

Lumea vorbeste prostii, doar ca sa te schimbe, si te minte... numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte"

si ma gandesc la ce nu e permis. la ce e interzis. la ce numesc eu : VISSS!

De cate ori vad visele cum se sfarsesc...DE`atatea ori m`ambitionez sa reusesc.Am drumu` mew si asta nu se schimba.Se aude o voce si speranta moare ultima

Complimentele nu ma ridica, criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt, nu ceea ce vor alti sa fiu. Nu sunt perfecta, nici nu vreau, nici nu pot.sunt ceea ce este mai simplu EU!

O fata care n. o sa te tradeze, O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti. o fenteze, O fata care e mereu langa tine, O fata a carei privire iti va face bine! love struck

mai nou vad Lumea intoarsa pE. dos! parca asa E. mai frumos

Sunt dOaL un cOpiL` intr. O lumE mult prea marE.`

Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm. rolling eyesDimineata, vocea ta ma trezeste din somn.

Visul meu din priviri, coloreaza iubiribatting eyelashes RitmurilE.` noastre zbOara`n amintiri day dreaming Lasa inima ta sa zambeasca si Eahappy NoptzilE.` vor dragOstea ta.`

Etcsmug

7 răspunsuri:
| miauu explică:

Nu neaparat...
big grin
mc mult

| Ann™ a răspuns:

Ce fel de poza e? :-s daca e intr'un club sau ceva : I'm the one, not anyone, I'm the best, Fuck the rest talk to the hand, daca e la un restaurant ceva dragut nu e necesar sa scrii ceva tongue

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sincer si mie imi place sa scriu pe poze.si majoritatea pe hi5 is scrise.

Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare…

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insutzi si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti...

"Fara vise, un om nu poate exista. Viseaza! Zambeste! Traieste!

Sunt confuza. dc oare toti m-au iubit.si apoi dupa un timp.brusc s-au sucit?

Sunt genu de persoana careia ii place sa creada ca nu a pierdut nimic.sau a pierdut ceea ce nu i-a trebuit. fara regrete fara sentimente.

Lasa-i pe altii sa te vorbeasca pe la spate doar pentru simplu fapt ca esti iubita!

!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea scrie un citat http://www.citate-celebre.com sau cateva versuri dintr-o melodie. Nu te sfatuiesc sa scrii nimic pe ea, mai bine scrii jos la descriere (pare mai interesant );).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca vrea ceva sa puna pe o poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

| kitty_6896 a răspuns:

Cum scriu pe o poza?