| ZoZoHeart a întrebat:

Am o problema...
In urma cu cateva zile unei prietene de-ale mele i-a umblat pe cont si si-a trimis cadouri (pe alt site). Contul ei il stiu eu si o prietena de-a ei. Prietena ei spune ca nu-i merge net-ul iar eu nu i-am umblat. Inca mai e suparata pe mine si vrea sa ma faca sa spun ca eu am facut-o dar n-am facut-o eu! Cum sa-i spun cat mai clar ca n-am facut-o eu?! Va rog ajutati-ma.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| roberta_7421 a răspuns:

In primul rand, ii poti spune ca ar trebui sa aiba incredere in tine ca nu ai face nimic rau ca sa pierzi relatia dintre voi doua, ca e prea importanta prietenia voastra si ca e cea mai buna prietena. ii poti spune ca de unde stie ea ca cealalta prietena nu a mers la un internet caffe si a inventat toata aceasta poveste ca nu ii merge internetul, special ca sa va desparta pe voi doua?

4 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Arata'i history de la internet(paginile pe care ai umblat in ziua respectiva) sa isi schimbe parola si sa o tina pentru ea!

| Altu a răspuns:

Nu stiu la ce situri te referi, dar siturile in general stocheaza IP-urile de pe care se realizeaza tranzactia. rog-o sa anunte adminii sa'i furnizeze acele date, poate se rezolva asa.

| ZoZoHeart explică:

Da dar eu sunt in Bucuresti si ea in Valenii de Munte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr de cont al unei persoane este secret, iar daca cineva il utilizeaza fara acordul titularului poate fi pedepsit cu legea. Nu stiu citi ani are prietene ta, dar se pare ca nu e suficient de matura sa detina un cont in banca. Nu e joaca, nu dai nr de cont nimanui, nimeni nu e suficient de prieten pentru un lucru atit de serios. Asa poate a invatat sa trteze cu seriozitate problema. Tu ia de invat si sa nu te increzi in nimeni. Acum e problema ei nu a ta.