| Alexandru455 a întrebat:

Am o problema la calculator. Am intrat de dimineata putin pe el apoi l-am inchis iar acum cand il aprind imi apare No Signal si se restarteaza singur si tot asa. Am intrat si in safe mode dar aceeasi problema No signal si se restarteaza singur. Cablul de la monitor este bine bagat. Poate s-a ars placa video. Ce ii pot face?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate s-a ars placa video. Daca ai placa video dedicata incearca cu cea integrata. Daca face la fel poate fi cablul sau monitorul. Daca nu cumpara-ti alta placa video. Daca nu ai placa video dedicata ia cu imprumut una si incearca. Daca merge cumpara-ti si tu una.

| Alexandru455 explică (pentru Salontanul):

Acum nu se mai aprinde deloc ci doar piupie ceva de genu si se face beculetul bateriei rosu nu mai este verde desii nu i-am facut nimic... mai bine il arunc laughing)