| Denis_5853 a întrebat:

Am o problema va rog ajutati-ma! cand intru in meitn 2 tdl sciu idul si parola scie conectarea ruleaza si nu intra in joc! de ce oare? cine imi spune primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MasterStefan a răspuns:

E posibil ca serverul sa fie închis sau se dea restart, sa aibă un bug, sau e de la tine(de la net/pc/client)

| Denis_5853 explică (pentru MasterStefan):

Si ce tebe sa fac? am incercat cu mai mullte iduri nici unu u mere tot asa arata!

| MasterStefan a răspuns (pentru Denis_5853):

Stai fără griji ca e de la server.Se întâmpla des.Ori sunt ceva probleme cu serveru și se lucrează la el ori s-a închis definitv.Îți recomand totuși sa cauți alt server dacă acesta nu se deschide curând.
PS:Ai clientul serverului sau altul?
Ti-a mers vreodată sa intri pe server?

| Denis_5853 explică (pentru MasterStefan):

Da ma maers da a zis ca se lucreaza la el pana la 8 seara si vad ca tot nu merge! poate mai lucreaza si acum la joc!

| MasterStefan a răspuns (pentru Denis_5853):

Asa e la un server de Metin.Rezolvi un bug apare altul. laughing
Cred ca de aia se lucrează atât.

| Denis_5853 explică (pentru MasterStefan):

Man acum cand vreau sa intr-un in joc apare eroare conectare server nu mai apare concectarea ruleza! nu ma eroare tot de la server este?

| Denis_5853 explică (pentru Denis_5853):

Man la toti a disparut iteme mie epica +9 3 pose +9 si dragon asa sin albastru, daca face serveru o sa le primim inapoi man? mersi mult!

| MasterStefan a răspuns (pentru Denis_5853):

Nu știu asta... vorbește cu adminu sau cu GM.Totuși de cele mai multe ori nu se da nimic înapoi.