| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Am primit o intrebare pe tellonym nu o inteleg:
Cum ai spune ca este modul tau chiar acum la ce refera?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vad ca ai pus multe intrebari pe care zici ca "nu le intelegi". Deci toate acestea sunt venite de pe astfel de platforme, sau?

Oricum, daca ne intoarcem la intrebare. Intrebarea contine si "la ce refera" de la final? Adica fix asa a scris intrebarea respectiva? :/

Si chiar si asa... intrebarea nu prea are sens happy Daca este pusa de platforma, poate se refera la cum te simti.
Iar daca este vorba despre o persoana data VIITOARE cand nu intelegi o intrebare pe care ti-o adreseaza cineva, poti sa ii zici ca nu ai inteles, iar eventual poate sa te ajute sa intelegi.

Numai bine!

| SimonaNicoleta20 explică (pentru DoarBogdan):

Ai putea fi mai dragut daca nu iti convenea intrebarea nu trebuia sa raspunzi.
Am intrebat aici ca sa nu ma fac de ras cand raspund, de asta am intrebat.
Daca te deranjeaza asa mult nu mai intreb.

| DoarBogdan a răspuns (pentru SimonaNicoleta20):

Oh, inteleg thinking

Daca ai observat (desi nu) ai fi inteles ca nu am spus nimic cu rautate happy Pe langa asta, te-am intrebat si eu cate ceva.
Nu inteleg de unde referinta si aceasta judecata fata de ce am spus eu ^_^

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu ti se pare ca troleaza sau Googletranslateaza? Intreb si eu...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Oarecum thinking

| Celcestietot a răspuns:

Zici ca pune intrebarile un bot.

| mentholinks a răspuns:

La pozitia preferata la sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se refera la "mood" adica stare de spirit. Problema e ca intrebarea asta e pusa de un bot. Aveam si eu tellonym, dar au bagat o gramada de boți, nu mai sunt mesaje de la persoane reale. Am dezinstalat-o.

| SimonaNicoleta20 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc frumos pentru raspuns?