| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am hi5 si cineva ma tot eticheteaza in partea intima straight face nu inteleg de ce face acest lucru straight face si ce este in mintea persoanei respective.eu sterg eticheta, dar el ma eticheteaza din nou, ba chiar i-am si trm msj sa nu mai faca lucrul astastraight face asht raspuns.mersi pup.

Răspuns Câştigător

Poti intra in cont->confidentialitate->setari pothiroprietenii mei imi pot marca forografiile modifici cu prietenii mei nu-mi pot marca fotografiile!

succes

8 răspunsuri:
| cosm1n_9149 a răspuns:

Poti sa il blochezi, nu-i stres! daca e un factor nedorit. eu asa fac cu ei. si ii sterg ca si prieteni si ii si blochez!
Face lucrul asta sa te tachineze. o fi un mitocan notoriu.
Dupa cum zice si nebuna poti sa iti schimbi si setarile. si nu o sa mai poata eticheta nimica.

| ☮☮☮nebuna☠chiar☠te☠iubeste☮☮☮ a răspuns:

Sterge-l de la prieteni!

| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a răspuns:

Fiindcă probabil este un om idiot cu lipsă de ocupaţie. Şi cine crezi că se uită la etichete? nu-l mai băga în seamă, probabil că asta şi vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e partea negatica a hi5-urilor, daca nu le faci fata in complexitatea lor, renunta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am deja selectata optiunea "prietenii mei nu-mi pot marca fotografiile", dar se pare ca persoana respectiva imi stie parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l am la prieteni straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am si eu o intrebare...cum se poate eticheta un prieten? am incercat dar numi reuseste nici cun un raspuns plsss sau cautatzima la id:coca_mia09 astept pup