| ody a întrebat:

Am si eu o problema prietenul meu a spus ca nu putem sa ne vedem ca ramane la munca peste program si m-a sunat o prietena si la vazut in oras cu prieteni lui. Adica pentru mine nu are timp, dar pentru ei are timp.nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Daca ai incredere in prietena ta, ca iti spune adevarul, atunci inseamna ca prietenul tau este un neserios si isi cam bate joc de tine. In timp ce tu stai acasa, crezandu-l la munca, el isi face de cap in oras cu prietenii, agatand poate alte fete. Parerea mea este ca ar trebui sa-i dai un sut in fund si sa-ti gasesti alt prieten, care sa te merite. Sa fii iubita!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ar fii ok sa-i ceri o explicatie, daca se balbaie, e clar ca ceva "pute".
Iar daca iti da niste motive bune, nu te ingrijora.
Numai bine si fie ce-o fii...mama barbatilor TRAIESTEwinking

| ody explică:

Ai mare dreptate, dar tin foarte mult la el si imi este greu