| ody a întrebat:

Am si eu o problema prietenul meu a spus ca nu putem sa ne vedem ca ramane la munca peste program si m-a sunat o prietena si la vazut in oras cu prieteni lui, de ce m-a mintit? el mi-a spus de multe ori sa nu mai ma iau dupa prieteni, ce sa fac? ajutati-ma...

7 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Probabil se simte constrans si are nevoie de o mica excapada. Poate vrea mai multa libertate din partea ta.Altfel nu vad de ce te-ar minti. Dar ai grija in acea "prietena" sa nu iti bage bete in roate.

| Casiana a răspuns:

Poate ca stie ca daca iti va zice te vei supara sau vei face mofturi spunand ca ai prefera sa ramana cu tine. Spune-i deschis ca ti se pare normal sa iese cu prietenii si nu ai nimic impotriva, din contra te bucuri ca socializeaza. O sa vezi ca nu o sa te mai minta!winking

Pa-pa!

| madagascar a răspuns:

E cam greu, daca el te minte e grav, eu zic sa incerci sa descoperi singura daca minte sau nu, multi fac chestia asta, fi si tu mai indiferenta cu el.si daca vrea sa iasa cu tine zi ca ai treaba sa vedem daca ii convine. daca n-are timp de tine, eu zic sa-i zici pa.cine minte odata va minti mereu.ai grija de tine

| ody explică:

Ms mult pentru raspuns, am observat mai demul ca minte ca exagereza foarte mult cand spune ceva, dar tin foarte mult la el chiar daca sunt cu el doar de 4 luni

| ody explică:

Nup nu e prima data cand ma minte

| ody explică:

Nu ma supar, dar cred ca asa este felul lui

| mikutzaa a răspuns:

Poi gandeste-te si tu care are dreptate daca ii pentru prima data cand te minte ar trebui sal crezi zic eu... dar poate prietena ta are dreptate sau poate el nu stiu ai grija :*