| ody a întrebat:

Am si eu o problema prietenul meu a spus ca nu putem sa ne vedem ca ramane la munca peste program si m-a sunat o prietena si la vazut in oras cu prieteni lui.nu stiu ce sa fac sa ii spun sau nu? nu stiu de ce se baga mereu prietenele mele in relatia mea cu el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt maria eu ati dau un sfat prietenesc lasl sa stea cu prieteni lui daca asta asi doreste nu te merita sau prietenele tale sunt invidioase pe tine si ancearca sa fi indiferenta la ce-ti spun ele ok si ai sa vezi cat-i va fi bine nu le da castig de cauza ca asa poate ele se amuza pe seama ta anseamn ca nu-ti sunt prietene adevarate daca tiar fi vrut binele nu te sunau ori decate ori lar fi vazut pe el prin oras sau poate este adevarat ce spun ele si el s-a plictisit de tine ancearca sa faci si tu la fel sa iesi mai des an oras cu prietenele sau singura si-ti va fi mult mai bine nu sta si suferi ca nu o sa castigi nimic ca stai si-l astepti si suferi doar ati faci rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem, intrebare dubla.