| ody a întrebat:

Am si eu o problema prietenul meu a spus ca nu putem sa ne vedem ca ramane la munca peste program si m-a sunat o prietena si la vazut in oras cu prieteni lui, de ce m-a mintit? el mi-a spus de multe ori sa nu mai ma iau dupa prieteni, ce sa fac? ajutati-ma.,.,.,.,.,.,.

5 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Daca te-a mintit inseamna ca exista o problema in cuplu.
Vorbeste deschis cu el si intreaba-l ce se intampla, de ce se comporta asa...

| ody explică:

Da, dar el spune ca ma iubeste ca nu a mai iubit pe nimeni cum ma iubeste pe mine si ca s-a schimbat mul dupa ce ma cunoscut pe mine(adica in bine)

| ralucutza_2655 a răspuns:

Ei bine nu iti crede nici prietenii nici prietenul.incearca sa te convingi chiar tu singura prin a-l urmari chiar daca nu este frumos sau prin a incerca sa afli adevarul. poate prietenii chiar l-au vazut pe prietenu tau in oras sau poate nu si au zis doar asa insa ce motiv o avea? nu stiu cerceteaza...iti urez mult succes...si sper sa nu fi dezamagita:X:*cu drag ralucutza

| kennyisdead a răspuns:

Draga mea, nu e clar? il doare in cot de tine si sentimentele tale. Stiu ca acum pare greu, dar ar trebui sa-i dai drumul definitiv, meriti ceva mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi cauta probabil alta prietena, lasa-l mai liber, daca vezi ca nu te mai poti intelege cu el, da-i drumul, de tot laughing