| mariusQ a întrebat:

Am un coleg la scoala care spune ca in Spania nu exista porci domestici si mai spune ca acolo exista numai orase si nu sunt si sate, ce credeti?

5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Exista ma porci domestici si in Spania ca doar nu e in Antarctica, si au si ei sate...Am stat 1 an acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Dragosh97 a răspuns:

Practic in Spania exista si sate, dar nu ca cele din Romania ( adica acolo un sat seamana cu un oras de la noi ).
Iar despre porci, cred ca este imposibil sa nu existe domestici. ( nu stiu sigur poate nu am dreptate )