| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont aici din 2019, a fost suspendat si au trecut mai mult de 3 luni de atunci. Desi a trecut suspendarea (cred) inca nu pot intra pe el.
Trebuie sa iau eu legatura cu adminii ca sa mi-l dea inapoi, gen sa nu mai fie suspendat?
Stiu si mail-ul si parola de la el.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Da, le zici cine esti, ca perioada de suspendare s-a dus si se uita pe lista aia si scapi. Ei oricum n-am ceva sistem de debanare, trebuie sa-i faci tu atenti. Dar ce nick aveai?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ok, mersi