| TaviComplicat a întrebat:

Am un laptop de gaming de la Asus cumparat de black friday acum 2 ani, si ma gandesc sa il vand pe internet...fiind un model nu prea vechi, credeti ca am sanse sa gasesc un cumparator in mai putin de o luna? De obicei cat dureaza acest proces? Ce sfaturi aveti?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca e un model bun da, deipnde cu cat il vinzi, sa ai grija cu cine te intarnesti sa eviti trimiterea lui in tara doar in orasul tau si atunci mare grija ca hoti sunt la tot pasul, asa a patit unu cu un iphone si a fost atacat de o gasca de tigani