| BanceanuIonut a întrebat:

Am un laptop Toshiba cu bios de 1.0.0 si cand vreau sa ii instalez windowsul, nu stiu de pe ce sa dau sa mearga va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai daca vrei un raspuns cat mai bun ar trebui sa fi atent sa dai cat mai multe detalii... De pe ce vrei sa instalezi: dvd sau stick usb?

| BanceanuIonut explică (pentru lpavel):

De pe cd

| lpavel a răspuns (pentru BanceanuIonut):

Bagi cd-ul in laptop, dai restart si inainte sa lumineze ecranul clicuiesti o tasta oarecare ca sa porneasca bootarea de pe cd, daca nu porneste mai faci restart 1 data, daca repeti de cateva ori si nu porneste atunci acel cd NU ESTE BOTABIL, fa-ti altul! Bafta!