| Patrascu_Alin_1997 a întrebat:

Am un telefon cu Android 2.3 si din cauza ca mergea cam greu am resetat soft-ul, dar am o problema, nu pot transforma Android Market in Google Play. Puteti sa ma ajutati cu un sfat? Dau Funda! Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Salut. Din cate stiu eu, Android Market a devenit Google play, deci ar trebui sa intrii pe Android si sa cauti aplicatia Google Play ca sa se schimbe...Alta solutii nu stiu sa fie... Bafta!

| Patrascu_Alin_1997 explică (pentru Leutzbv):

Chiar acum am incercat dar nu a mers... Oricum mersi!

| Leutzbv a răspuns (pentru Patrascu_Alin_1997):

Nu ai pentru ce. Eu l-am resoftat pe al meu si are direc Magazin Play