| George628zz a întrebat:

Am văzut că multor fete le place de Hardin Scott din After, sincer nu sunt eu vreun frumos dar voi ce vedeți la el asa frumos?
Categoria e pentru ca aici intra multi si am nevoie de păreri.
Dau funda

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am cautat acum pe google, din curiozitate, si nu mi se pare nici urat nici frumos. Probabil le place personalitatea lui.

| George628zz explică (pentru anonim_4396):

Păi nici mie adică e ok dar unele le fac perfect dar sincer nu vad asa ceva la el

| Michaeel a răspuns:

Putine stiu ca ala trebuie sa fie Harry Styles ca la inceput cartea aia era un fanfic pe wattpad laughing personal, nu gaesc ceva foarte wow la el.Personajul din carte e foarte posesiv si si a inceput relatia cu aia doar din cauza unui pariu si fetele, dat fiind ca are imaginea aia de baiat rau cu tatuaje si pierceing-uri, normal ca adolescentele il gasesc atractiv.

| George628zz explică (pentru Michaeel):

Nu mi se pare perfect asa cum il fac unele.

| Michaeel a răspuns (pentru George628zz):

Sunt doar fete de 13-14 ani cu hormoni.Nimeni nu este perfect, mai ales Harry Styles 2.0 ala. Si eu aveam o colega care era obsedata de el, nici nu stiu ce vedea la tipul ala.Are imaginea aia de baiat rau, pana si in film este portretizat asa, fiind tipica poveste de dragoste(fata buna se indragosteste de baiatul rau si ala doar s-a combinat ea pentru un pariu) normal ca toate stau si se inchina la el.La orice baiat care joaca intr-un film si personajul lui e bad boy-ul orasului se gasesc toate fetele sa il placa.Stai sa il vezi pe Timothee Chalemelot sau cum naiba il cheama, ala are mai multe admiratoare si arata ca o femeie.

| George628zz explică (pentru Michaeel):

Il stiu din Call me by your name, e nașpa rau mai ales jawline-ul lui ew

| alexalx1234 a răspuns (pentru Michaeel):

Doar cele de 13-14 ani? Sunt și fete de 18 ani în sus înnebunite după el. Nu înțeleg ce e așa special la el. Probabil faptul că e băiat rău și se știe că toate fetele vor astfel de băieți

| Michaeel a răspuns (pentru alexalx1234):

Inseamna ca la minte, tot fete de 13-14 ani sunt laughing ai dreptate in tot ce ai zis.

| George628zz explică (pentru alexalx1234):

Exact,mai are si sprâncene aoleu nu ma pensez sau chestii da cu sprâncenele lui mi-ar fi rusine