| Meme10Meme a întrebat:

Am vazut intrebarea unui user troll care zicea ca a fost atacat de Martorii lui Iehova...Si cica unul avea o sabie in teaca=]]]]]]]]]] Acum,stiu ca intrebarea aluia era troll, dar Martorii lui Iehova au sabii?;=]

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Stiu postarea!
Eu zic ca in postarile trolilor exista un sambure de adevar
e adevarat ca Martorii sunt foarte insistenti,poate au insistat sa poarte o discutie, dar nu cred ca sunt violenti, cu atat mai mult sa foloseas ca sabia.
Conform WIKIPEDIA, defintia unui trol este,, Un troll este un provocator fără cauză, cineva care lansează o discuție cu scopul de a recrea un conflict de idei. De asemenea, un troll poate fi definit precum o persoana care eronează anumite informații pe care le face credibile cu scopul de a fi amuzante.,, deci se incadrea perfect!

| Meme10Meme explică (pentru Fatamuntilor):

Da, poate chiar a dat de un martor, dar nu cred ca il atacase. Dar la faza cu sabia am murit=]