| BerecleanuGeorge a întrebat:

Am visat că m-am dus până acasă la băiatul pe care-l tot visez. Ne știm doar de pe Facebook!
El stătea în drum la poartă, sora lui la fel, eu eram în curtea lor. Se făcuse noapte de-acum toți trebuiau să doarmă! Sora lui s-a culcat, însă băiatul a dispărut! Ei bine, am plecat și eu de acolo și m-am dus tot înainte în vale pe un drum fără oameni, era strada. Ei bine, la marginea străzii parcă aveam o pătură unde m-am pus singură să stau și parcă scrieam ceva... dar scrieam așa de plictiseala! Deodată văd că vine și băiatul ăla, m-a văzut și în loc să plece acasă și-a luat un așternut și la pus jos și s-a culcat lângă mine. Bine că eu nu dormeamhappy Și așa s-a terminat visul dar nu știu ce semnifică! Poate știți voi, vă rog!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că vrei să doarmă lângă tine.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Se spune ca fiecare vis are și el visul lui laughing))) dracu știe înseamnă și asta dar e bine de știut laughing))))

De unde sa știu eu ce înseamnă laughing)))