| mamiloca a întrebat:

Am vorbit cu un prieten sa-mi dea numarul de telefon al unui prieten, si eu am uitat sa scriu "Alex" cu "A" mare. Dupa aceea mi-a zis ca daca nu mai scriu corect nu-mi mai da nimic.
TIn sa mentionez ca eram pe graba, oarecum, si am uitat sa mai scriu. Faza e ca nu stiu ce dracu avea, asta se intamplase in seara de revelion acum doua zile. Cunosc multe exemplare din astea care nu scriu bine, sau uita sa puna anumite "Semne". Faza amuzanta e ca el se crede oarecum "Buricul Pamantului" cum s-ar zice. Voi ce parere aveti de acesti oameni?
La faza aia stiu, a fost si vina mea ca am scris asa, dar asta e, unii oameni mai uita sa scrie sau sa puna anumite "Punctuatii".

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Parerea mea, scurt si la obiect este ca oamenii de genul asta trebuie evitati(pentru ca sunt stresanti si enervanti), daca vrei sa reusesti in viata(doar parera mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basini de clasa a 5. Evita acea persoana.