| CosminCSM00 a întrebat:

Are ceva daca nu mai sting monitorul cand inchid calculatorul?, stiu o sa consume putin curent dar o sa se strice daca il las aprins?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu se va întâmpla nimic. Monitorul se închide şi el atunci când închizi pc'ul apăsând pe butonul acela de pe unitate.happy

2 răspunsuri:
| Ralu20 a răspuns:

Eu nu sting niciodata monitorul atunci cand inchid calculatorul si niciodata nu s-a stricat monitorul, ba chiar e mai bine sa nu tot il stingem si sa-l aprindem (asa mi-a spus un unchi care se pricepe la calculatoare).

| がさいゆの a răspuns:

Nu se strica