| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee cineva cum pot sa recuperez un id sters din lista mea de messenger? please help me....am nevoie d un rasp urgent...tks

2 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Cauta in address boock... poate il ai acolo
eu am sters intentionat pe cineva di lista de mess...si cand am vrut sa trimit un e_mail la cineva... m-am "lovit"de adresa de e_mail a persoanei care cu 2 zile inainte o stersesem din lista de mess!
vezi poate e acolo!

| Swabia a răspuns:

E doar sters sau i`ai dat ignore?
Daca i`ai dai ignore apasa Ctrl+Shift+P si o sa-ti apara Preferencec, aici selectezi a VIII-a optiune : Ignore List, iar cand gasesti id`ul dai Remove si apoi il pui din nou in lista!winking