| ForeverAlone97 a întrebat:

As avea o intrebare. Daca cineva pe Facebook iti da spam la cererea de prietenie, dupa cat timp ii poti trimite o noua cerere?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Cred ca dupa o luna, cel putin asa a fost la mine, in jur de o luna a tinut o persoana.

| Lioana a răspuns (pentru MadalinG99):

Sa crezi tu ca dupa o luna. Daca cineva iti respinge cererea fara a da spam mai poti sa-i faci alta cerere dupa 1 an. Daca da spam nu cred ca mai poti sa-i faci, dar daca poti sa-i faci trebuie sa fie dupa cel putin 1 an daca nu mai mult.

| ForeverAlone97 explică (pentru Lioana):

Am patit asta acum 2 ani. Un timp nu a mai aparut rubrica adauga prieten. Dupa nu mai stiu exact cat, am putut sa-i dau cerere. Dar a trecut ceva

| Lioana a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Dar tu nu ai de unde sa stii daca ti-a dat spam sau doar ti-a sters cererea.
Rubrica dispare si dupa ce iti sterge cererea nu numai dupa spam.

| ForeverAlone97 explică (pentru Lioana):

Tocmai ca mi-a disparut rubrica

| Lioana a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Asta nu inseamna neaparat ca ti-a dat spam.

| ForeverAlone97 explică (pentru Lioana):

Ok. Multumesc