| Nimeni_7600 a întrebat:

As dori si eu niste mesaje de Paste/Inviere. dar nu luate dp google sau cine stie ce siteuri happy cele mai frum primesc fundita!:*

Răspuns Câştigător
| dienuk a răspuns:

Tine minte! Poti sa te maturizezi, sa te cultivi, dar nu vei putea renunta niciodata la bunatatile mesei de Paste!

De Pasti... Dincolo de cadouri, de petreceri... se afla adevarata semnificatie a Pastelui, incearca sa-i dai lumina si sa o traiesti cu adevarat. Hristos a inviat!

Bucuria vine din lucruri marunte. Linistea vine din suflet. Lumina vine din inima fiecaruia. Paste Fericit!

...astazi fii intelegator, fii alaturi de cei dragi, fii cel care le iarta pe toate, fii in sentimentul Pastelui.