| chiftelutacrocanta a întrebat:

As putea sa vorbesc cumva cu compania youtube, sa-mi stearga toate videoclipurile de pe un cont al meu? Pur si simplu mi-am uitat parola si username-ul si nu-l mai pot recupera deloc contul, orice as face.As putea sa ma adresez companiei youtube sa faca ei acest lucru? Stiti vreun numar de telefon a companiei, sau vreun e-mail? Am ceva videoclipuri acolo cu imaginile unei prietene vechi, si cu melodie artistica pe linie sonora si mi-e frica sa nu fac cumva puscarie pe nedrept din cauza acelor melodii de pe linia sonora. Oare este considerat furt acest lucru, sau abuz asupra melodiei?

11 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Abuz asupra melodiei happy

| LoveSleep a răspuns:

(Dacă întreb, nu se pune ca jignire, nu?)

Tu ești cretin? Întelege odata ca n-o să te dea nici dreacu in judecata, n-o să faci nicio pușcărie. Calmează-te odata. Cât de paranoic poți să fii, omule?

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Ți-ai pus poza la profil cu niște gratii, jnebun?
Vreau să mor. Refuz să impart aerul cu oameni ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns:

Calmează-te prietene, nu păţeşti nimic.laughing
Şi wth, care e faza cu poza? rolling on the floor

| Dismally a răspuns:

Vezi ca in Statele Unite se aplica inca pedeapsa cu moartea, esti sigur(a) ca vei scapa doar cu puscarie? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce, mă? Ai dat de gustul trolling-ului? Vezi că unii chiar te pot crede atât de prost încât să pari autentic. Bravo! Asta înseamnă să fii un troll bun.

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Te uiti la postarile lui si, cu istetimea care te caracterizeaza, constati usor ca nu e troll. Nici asa usor sa aruncam cu acuzatii nu e bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Ah, uite si subiectul de care ziceam. N-a contenit sa apara foarte repede.

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ma gandesc mai bine, sa il inchida si gata. Si dupa cum a uitat el parolele, sa uite si ei unde au pus cheia de la celula. Salut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Ce nu intelegi ma ca asta pune intrebari in deradere? Crezi ca troll e doar ala care face cont de indata si pune intrebari la plesneala? Uita-te si tu la cum isi formuleaza intrebarile si ce raspunsuri da! Si uita-te si la restul intrebarilor pe care le-a pus pe site de-a lungul timpului, chiar si raspunsurile pe care le-a dat. Se vede din cosmos ca-si bate joc acum si culmea, ii merge, fiindca are norocul de a nu fi vazut ca cineva prea inteligent pe site. Si cel mai rau il da de gol faptul ca insista! Insista sa raspunda paranoic si a pus intrebarea de cateva ori...si mai pune si imagine cu gratii la avatar! Bine, il da de gol pentru un ochi bine format, ca al meu.

THINK!