| EVA_7591 a întrebat:

As vrea sa ma schimb sa numai fiu atat de sensibila sa pun totul la suflet, as vrea sa fiu mai indiferenta sa nu-mi pese de anumite lucruri. Oare cu ce ar trebui sa incep? sunt foarte confuza.

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Incearca sa nu iei in seama tot ce zic altii despre tine, uneori poate fi chiar si fara intentie ceea ce fac ei. Arata ca nu te afecteaza, caci nu are sens sa te superi din ceea ce zic altii pentru ca fiecare are parerea lui si sigur nu toti gandesc asa. happy