| elena a întrebat:

As vrea sa stiu, daca ati participat, alaturi de fiul/fiica voastra la vreun spectacol? Daca se poate, as vrea raspunsuri sincere si cu detalii...gen "spune-mi unde, cand si cum?"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost mos craciun pentru clasa hamsterului.

4 răspunsuri:
| elena explică:

Cred ca m-am exprimat gresit...sa jucati pe scena efectiv alaturi de...

| elena explică:

@harciog iti dau fundita cu o conditie, sa ajungi expert TPU, promiti?

| Roby67 a răspuns:

Am fost cu baiatul meu acum vreo 3 saptamini la un concert Rock foarte bun in Ruppichteoth in apropiere de Bonn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat intr-o piesa, romeo si julieta, fata mea era julieta si eu balconul rolling on the floor