| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va spun o chestie care o am pe suflet si sa va pun si o intrebare.Sau pe care o am pe suflet - nu mai conteaza, ca oricum sunt facut praf.Deci nu stiu ce m-a apucat,dar mi-am facut un cont pe un site de socializare-cica si am inceput sa fac trolling.Ce e un trolling stie toata lumea,nu e nevoie sa explic,dar eu tot am sa explic - e atunci când n-ai ce face si vrei sa te dai interesant,sau când esti singur,fara nevasta de exemplu,si astepti sa fiarba mazarea -ca iti faci singur mancare - si in loc sa tai morcovii ca sa castigi timp, te apuci si scrii pe net prostii.In fine.Ideea e ca vreau sa marturisesc celor de acolo toata povestea asta si nu am curaj.Ma tem ca voi fi judecat si ca (mai ales) daca vor afla adminii,imi vor sterge contul. Ceea ce,va dati seama, nu e o chestie prea placuta.Stiu -  o sa spuneti ca sunt un nesimtit si ca imi merit soarta si ca v-am inselat asteptarile.Bun, aveti dreptate.Dar greseala recunoscuta n-ar trebui sa fie pe jumatate iertata? Sau a disparut si conceptul asta cum au disparut si altele? Nu? In fine.Hai sa nu ne departam de subiect.Deci cum sa fac sa ies din situatia asta si va intreb si daca voi ati ierta aici,de exemplu, pe un user care il aflati sau il descoperiti ca face trolling.Si daca e bina sa spun adevarul, voi ce credeti?
Nu vreau raspunsuri in bataie de joc si nu raspundeti daca nu aveti ce face.Si vreau sa fiti sinceri, cel mai sincer raspuns primeste funda.

11 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Eu trolez de când mă știu și nu am avut niciodată mustrări de conștiință laughing)) pf-hahahaha
Pur și simplu închide contul, și gata drama
Data viitoare nu mai trola daca nu ești capabil

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Mda.Ai ratat funda, imi pare rau.Si spun asta pentru ca ai inteles gresit, sunt capabil de trolling, fac asta de 8 ani, e adevarat cu niste pauze, dar totusi sunt 8 ani - o viata de om as putea spune - 8 ani in care nu s-a prins nimeni.Deci sa nu ne grabim cu concluziile.
Oricum, m-am mai linistit putin, poate si datorita faptului ca m-am spovedit - ca sa zic asa - aici.Si te astept totusi cu un alt raspuns, poate vei primi funda, cine stie, eu zic ca toti avem dreptul la o a doua sansa, asa ca si tu mai poti incerca, nu e totul pierdut.Pace.In suflet.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Gogule' nu îți merge vrăjeala cu mine :D
Am aruncat un ochii prin întrebări tale și ce să vezi nici tu nu știi cine ești, o data ai 18 ani, iar alta data ai 40 :)))
https://www.tpu.ro/utilizator/abcbvg/intrebari/

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Dar asta nici nu e trolling, isi exerseaza abilitatile de povestitor si atat laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Ce faci tu se numeste trolling? Nici macar tentativa nu se poate numi,, s-a demodat de mult vremea trolling-ului, nu mai exista mestri in asa ceva

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Ce fac eu se numește capodopera, nu trollz constant, am și eu o vârstă... mno, te mai lovește maturitatea
Întotdeauna vor exista troli plictisiți de viață și trolat-ul nu ție cont de moda, că nu e un tricou

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Si chiar aveam pretentii!

| Hammurabi a răspuns:

Mi-e greu să-ți răspund pentru că n-am înțeles și nu înțeleg satisfacția sau plăcerea celor care trollează. E o refulare ciudată care oricum nu are o finalitate.
Pot să-mi pierd vremea din plictiseală cu o grămadă de alte chestii decât să fac trolling pe un site, ca să-i stresez pe alții.
Cu ce te ajută să recunoști? Și de ce ai vrea să păstrezi contul dacă tot ți-ai bătut joc de el? Închide-l și fă-ți altul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu esti primul si nici ultimul care face trolling pe site-ul asta.
Si cum adica nu s-a prins nimeni? :))
https://www.tpu.ro/......-povestea/

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu cred ca ii pasa nimănui.

| ibaal a răspuns:

straight face