| anonim_4396 a întrebat:

Aseară am fost cu o fata și mama ei la o petrecere(la ziua unui baiat) si a fost atat de misto, lumini colorate, omaneii dansau, fum sau aburi artificiali, muzica extrem de tare efectiv se simțea bass-ul, era super (cred ca era ca la club). Eu cu fata aia am dat câteva shoturi, eu am dat vreo 5 plus o gura dintr-un cocktail și fata aia a dat 3 plus o gura dintr-un cocktail dar ma întreb dacă ma imbatasem... Adică eu îmi aduc aminte tot și știu ca eram foarte conștientă de ceea ce faceam doar ca ma simțeam puțin amețita și vedeam asa... putin mai ciudat adica vedeam dar zici ca nu vedeam(nu știu cum sa explic) ps: am 13 ani si e prima oara când am băut alcool asa mult, pana acum am băut doar la ocazii șampanie și am dat anul trecut un shot cu fratele meu și iubita lui, în rest nu am mai băut alcool

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si mama ei ce a tras?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci intrebarea ta este daca te-ai imbatat? Noi nu avem de unde sa stim, adica... nu am fost acolo. Ar fi irational sa iti dam un raspuns clar cu da sau nu.

Dar judecand dupa faptul ca iti aduci aminte evenimentul, probabil ca nu.

| Wr3nch a răspuns:

Pentru binele ficatului, recomand sa nu mai bagi atata pana pe la vreo 16, ca daca te incalzesti de acum cu shoturi la 20 de ani iti trebuie sticlelaughing Si da te-ai imbatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea e că te-a cam "luat de ochi" alcoolul puțin. Bine că nu ai băut mai mult. Neavând experiență putea să ți se facă somn și să adormi pe acolo și fiind și minoră asta nu dătea bine.

| Michaeel a răspuns:

Când eu aveam 13 beam tedi și tymbark, și ca să beau alcool ma furisam la sticla de vin făcută de bunicul... Nu mergeam în club sa fac shot-uri.Esti ca mica pentru chestiile astea, ma întreb ce vârstă acea sărbătoritul de își sărbătorea ziua de naștere într-un club și dădea shor-uri minorilor. Avand în vedere ca ai fost însotita de un adult ar fi trebuit sa nu te lase pe tine sau pe ficasa sa faceți lucrul asta. Dacă de pe acum de îmbeți mai încolo...

| CristianaCrss a răspuns (pentru Michaeel):

Crezi ca eu nu beau tymbark și Tedi? Ai auzit de "supradoza de tedi"? laughing

| Michaeel a răspuns (pentru CristianaCrss):

Am auzit la copii de 14 ani.Acum e numai un suc dar a devenit la MoDa sa bei Tedi.Eu am baut de placere ca na, e bun sucul, mai e si natural si e vreo 1, 50.Nici acum nu ma prea dau la bautura, cand si cand la o aniversare.