supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Astazi am vazut un baiat cu o alunita in forma perfecta de inima pe obraz laughing. Ce semne interesante de nastere aveti sau ati mai vazut?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai vazut honey

| supadeceapa explică (pentru RAY):

Ti-a iesit dragostea pe fata?

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Da

| SilentRain a răspuns:

Da am o alunita
Nu e intersanta dar imi place, si o cicatrice verde deschis big grin

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Am o mica alunita in partea dreapta pe nas si uneori cand nu ma dau cu nimic pe fata parca ar fi un piercing.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Cunosc o persoana care avea o pata in forma de pruna pe buca stanga. Sper ca te ajuta!

| zeus24 a răspuns:

Probabil ca era o alunita falsa big grin

| euveverita a răspuns:

Am o pisica la ceafa'hee hee