| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ați avut vreodată senzația că o persoană vă privește când sunteți siguri că nu e nimeni?
Eu am senzația asta în 50% din „timp".

40 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu. Sunt suficient de atent incat sa stiu cine si unde e, am incredere in simturile mele, stiu ca nu ma pandeste nimeni.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DorelExpertu):

Serios?

| Sofer a răspuns:

Senzatie am avut si faza a mai misto ca am surprins acea persoana de se uita la mine si cand m-a vazut ca ma uit fix spre ea a schimbat repede privirea. rolling on the floor)

| RAY a răspuns:

Inca nu sunt insurat sa simt asta

| TheGentleman a răspuns:

Mai ales după ce te uiți pe Discovery la „A Haunting" sau la „Annabelle" happy

| Dalmore a răspuns:

Nu, cred ca as avea daca as crede in chestii paranormale, altfel nu vad de cine sa te simti privita

| aXy99 a răspuns:

Foarte rar.

Cel mai recent mi s-a intamplat acum cateva zile. Era ora 4 AM, veneam de la bucatarie (am bucatarie undeva afara), tocmai ce mancasem, si mi s-a parut ca e cineva afara. Chiar era. Vecinul meu, nu stiu ce naiba facea la ora aia in curte, mai ales asa de aproape de gardul meu. Uneori mai ai si dreptate, chiar te poate privi cineva laughing

| OrdanKarris a răspuns:

Iti place sa fi privita nebuno! laughing

| Miyana a răspuns:

Da,s-a intamplat.Mai ales cand esti singura acasa, ai privit cateva filme horror, iar atunci...ti se pare ca traiesti cu sute de oameni in casa si mai vorbesti cu tine insusi(se spune ca e un lucru normal si nu trebuie sa ne facem griji in privinta asta).