| Superior a întrebat:

Ati baut sprit vreo data? Eu da laughing Acum un an,era un pahar cu spirt pentru dezinfectarea unui telmometru, iar eu am crezut ca era sprite laughing Am baut jumat de pahar, putin a intrat in stomac dar am reusit sa scuip happy

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand ma durea maseaua de minte am baut destul

| T0T a răspuns:

Da, m-or și pus ăștia pe Youtube...

https://www.youtube.com/watch?v=MGy-2i1Fv3s

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahaha,, ce oameni inconstienti!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Taci mă că e bun. Ai încercat-o tu vreodată pe Mona? Eu am zis că măcar așa să o încerc dacă altfel nu pot.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ma dor pe mine ficatii cand il vad pe ala ca baga spirt in el,, sa vezi ce pofta mi-e de Mona asa...
Pregatesc spirtul atunci pentru o betie doar daca luam titlul!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa nu va mai aud de acum incolo ce mare echipa e Chelsea, s-a vazut ieri ca era sa ia scor de maidan!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Felicitări, ați salvat măcar parțial sezonul. Nu e echipă mare Chelsea, noi în retur i-am bătut cu 2-0. De multe ori e chiar foarte vulnerabilă. Eu știi cum văd sezonul următor de UCL? Unul salvat pentru echipele engleze de Manchester United care va străluci!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu vedeam fix invers scenariul, cu un Utd care va lua de Arsenal infrangerile teribile cu Bayern, Real, Juventus.
Bwhahahahaha,, fii serios, doar Chelsea si probabil City vor trece de grupe, voi, Spuds si Pool vor termina pe 3, vor fi grupe teribile.
Va asteptam in Europa League pentru o eliminare prematura pentru voi, ar fi scenariul fantastic daca ne-am intalni in finala de la Lyon

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Hahahaha sigur,,,,

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

A fost ultimul meci al gloabei la Arsenal,, vine Jardim, campionatul e al nostru!

| Superior explică:

Inca nu ai fost banat? Esti un ratat, trimis de BatatorDeCovoare, sau poate chiar tu esti el, nu conteaza, voi sunteti ratati /tu esti ratat.

| Yasmin875 a răspuns:

Sprite nu seamănă deloc cu spirtul.
Spirtul are culoarea albastra.Sa nu mai faci niciodată asa.Te îmbolnăvești.