| unprietenaproape a întrebat:

Ati cazut vreodata? (nu ma refer la sensul propriu) Cum a fost atunci cand v ati ridicat?

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Evident, nu cred că există om care "n-a căzut niciodată".
De fiecare dată când cad, mă ridic, de "10 ori mai puternic". Mereu m-am schimbat și am învățat multe lucruri din anumite eșecuri, de asta am zis întotdeauna, că dacă m-aș putea întoarce în timp, n-aș schimba nimic.

| AirănMeidăn a răspuns:

odata eram la semaforul din fata mall-ului asteptand sa se faca verde si am cazut pe trecere... mama m-a ajutat sa ma ridic
a fost greu, toti se uitau la mine, dar am trecut peste

| unprietenaproape explică (pentru AirănMeidăn):

Nu ai citit si ce am scris in paranteza?

| unprietenaproape explică (pentru AirănMeidăn):

Ce inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu
Nu m-am ridicat încă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o persoană leneșă ca mine e greu.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Groaznic,simteam ca nu mai am pe nimeni alaturi si nu mai are rost sa traiesc, dar mi-am dat seama ca viata merge inainte

| GaboruGGG a răspuns:

Am cazut de multe ori, mai intai trebuie sa pierzi ca sa poti castiga, am cazut de multe ori in depresie, a fost ceva de nedescris, ceea ce am simtit nu poate fi explicat prin cuvinte.

Cand m-am ridicat m-am simtit putin usurat si niciodata nu o sa uit de unde am plecat.