| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata dus imbracat/a? Cum e senzatia?

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Doar cu chiloții, n-a mai trebuit să-i spăl după.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da. La inceput, cand hainele incep sa se ude e mișto, dar cand deja realizezi ca esti fleașcă e cam nașpa. Încearcă daca te plictisești.

| CristianTeodor20 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mersi de raspuns, sa incerc cu blugi si tricou?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru CristianTeodor20):

Cum vrei tu. Eu am incercat asta cu pijamale. (Era mult prea dimineața sa realizez ca am uitat sa ma dezbrac înainte sa intru in cabina.)

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Dar m-a prins ploaia de m-a udat pana la piele si hainele erau lipite de mine in ultimul hal. urata senzatie. straight face

| oglindasultanului a răspuns:

Desigur, nu suport umbrelele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa, e aiurea sa ti se lipeasca hainele de tine.laughing