| CristianTeodor20 a întrebat:

Ati facut vreodata dus imbracat/a? Daca da, cum e senzatia?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Baga-te imbracat sub dus si o sa afli!

| darrio2007 a răspuns:

Intra imbracat si apoi da cu gel de dus. Este o senzatie „fantastică" pentru unul ca tine.

| Hammurabi a răspuns:

Duș nu, dar am fost aruncat în piscină îmbrăcat. laughing))
Nu e deloc o senzație plăcută.

| Lioana a răspuns:

Nu am facut dar senzatia nu poate fi placuta. Vei simti hainele ude pe tine, se vor lipi de corp si vor deveni mai grele. Apa va șiroi de pe tine treptat astfel incat daca iesi din vană asa, vei face balti peste tot unde vei calca.
In plus nu te vei spala tu ci hainele. Ma indoiesc ca te vei simti curat dupa un astfel de dus.

| sokey a răspuns:

Ia-ți o bluza pe tine, o pereche de blugi și încearcă sa te speli sub brat și la testicule.