Apache
| Apache a întrebat:

Ati fi de acord cu reintroducerea stagiului militar obligatoriu?

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Armata te caleste intr-un anume fel, te pregateste pentru viata.

| mgtow a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, pe o parte ar fi bine ca recruteaza tineri de 18 ani inclusiv fete care au avut multa libertate de la parinti si armata le baga educatie 24 din 24.

| Arthur a răspuns:

Da, cu condiţia ca gradaţii să nu fie aleşi din rândul ciobanilor sau analfabeţilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ar fi mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu vrei asa un lucru groaznic?

| Apache explică (pentru anonim_4396):

De ce sa fie groaznic?
Groaznic pe moment poate...dar iti prieste toata viata

| Nostradamuss a răspuns:

Armata e 2 luni instructie restul e futai de la un taran care are grad

| mafiotuXXL a răspuns:

De ce nu Eu zic ca este bine foarte bine ca in ziua de azi numa GOLANI sunt sa vada cum ii.
Acolo nu faci mistoo ca de faci misto te pune sa faci ture de baza sau sa masori coridoru cu Chibritu devil Sa bage nu sunt in potriva sa bagewinking ca avem prea multi Puturosi.

| Kultho a răspuns:

Nu as fi de acord.Mi se pare o tampenie armata oricum.

| mariakitty a răspuns:

Nu prea

| dianaandreea1960 a răspuns:

DA AS FI DEACORD! faceti o diferenta intre pers care au facut armata :ai capul pe umeri si se descurca in orice situatie, iar ceilalti nu stiu nici cum ii cheama cu buletinul in mana