| Alex4322 a întrebat:

Ati lasat vreodata masina la 20 km range? Eu am lasat un ford mondeo 2004 si becul este galben si in continuare aprins. Am inteles ca mai intai e galben si aprins iar apoi se face rosu sau palpaie. Cine a lasat masina la 20 km range sa spune daca e becul de motorina galben sau rosu si daca e aprins sau palpaie.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca fiecare masina se comporta altfel nu?
Eu am mers cu 2 masini cu becul gaben aprins si 90 km si nu am ramas in pana.

| sierra1 a răspuns:

Nu e roșu, e portocaliu și in medie te duce (dacă nu e dereglat) cca 50 km la orice model