| lilith16 a întrebat:

Ati patit vreodata sa va îmbrăcaţi cu un anumit lucru si sa va schimbati in alte haine pentru ca va e frica de ce o sa zica lumea? Nu ma refer neapărat la o ţinută vulgara, una mai eleganta sau care va descrie pe voi

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cand cu ingrasatul e greu de ales hainele care intra pe tine laughing am fost la mall am vazut niste blugi, intrau pe mine dar nu erau de mine asa ca nu le am luat, voi slabi si voi purta ceea ce trebuie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai patesc sa ma imbrac pe fuga, si cand ajung la oglinda de langa usa, sa observ ca nu merge nimic cu nimic de pe mine.
Sau, m-am mai intors de la usa, ca mi-am dat seama ca arat a om in doliu... M-am intors si am luat rosu laughing
Cand ma imbrac mai elegant (foarte rar, pentru servici), verific tinuta dinainte si cer pareri, ca sa ies din casa sigur pe mine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm... da, cand eram mai mic. Incerc sa dcap de acea frica. Stiu ca nu e ok, dar unepri tot ma las purtat de gura lumii.

PS: Odaca am mers cu tricoul cu spatele in fata taata ziua big grin

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Am patit asa cu ceva colanti in a 5 a dar nimeni nu si-a dat seama(((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Da in a 5-a nu se omora nimeni cu asa ceva. In a 5-a posibil sa nu fi stiut ce sunt aia colanti laughing (am zis posibil).

| SilentRain a răspuns:

Aș miniti daca aș spune nu

| J0B0MAT a răspuns:

Dap.
Nu e fain, dar unele evenimente necesită o anumită ținută.

| Dalmore a răspuns:

Nu sunt atât de fraieră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma îmbrac cum îmi place mie, nu trebuie sa placa altor oameni. Celor cărora nu le place, sa se uite în alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| llleo a răspuns:

Ți-e frică că atragi priviri.

| Popa482 a răspuns:

Sincer,daca ar fi sa aplecam urechea la toti cei din jur nu ar mai trebui sa facem absolut nimic. Ma imbrac asa cum vreau, cu ce vreau, in ce stil vreau, daca vad o haina si imi place desi restul ar putea comenta mi-o iau.Iar daca cineva imi comenteaza de haina aia imi intra pe o ureche si imi iese pe cealalta.I don't care. Despre asta cred cae vorba in secolul 21