| Speed99 a întrebat:

Ati zice ca traim in cea mai buna perioada din istoria omenirii? Daca nu, care perioada considerati ca a fost cea mai buna?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum privesti si de unde privesti.

Daca erai american ani 70 probabil au fost cea mai buna perioada.
Daca esti roman, probabil acum e cea mai buna perioada
Daca esti vest-european, probabil anii 90 erau perioada cea mai buna.

Per total, da acum e perioada cea mai buna, cea mai dezvoltata tehnologic, cu cea mai buna speranta de viata, dar cu sacrificiile de rigoare (terorism, aglomeratie, poluare, foamete)

| T0T a răspuns:

Nu știu dacă în cea mai bună perioadă însă eu unul mă bucur mult că m-am născut în perioada 90+ ci nu 70+ sau 2000+.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Anii 90', sosirea lui SAF, detalii

| GoldenZenith a răspuns:

Da, pai altfel cum te mai cunoșteam pe tine? straight face

| Speed99 explică (pentru GoldenZenith):

Măi, eu intrebam teoretic - reducere la absurd, ca doar stiu ca nu puteai sa traiesti fara sa cunosti geniul de mine. Coopereaza cu tema intrebarii, Goldie!

| Superior a răspuns:

Perioada in care daca furai un mar iti taia mana.

| ShaOfHatred a răspuns:

Cea mai buna perioada o fost atunci cand nu existau inca oameni.

| syd a răspuns:

Perioada interbelica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu. Tu crezi asta?

| Teffan a răspuns:

De prin anii 70', 80' consider ca traim cea mai buna perioada pe care a cunoscut-o lumea, pana acum.

| Habbsha a răspuns:

Yep. Because of you smug

| Speed99 explică (pentru Habbsha):

Uu. Touchè, si eu zic la fel despre tine. smug

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Nu mă puteam abține sad
Pai, asta ar fi perioada cea mai ok, Speedy. Avem foarte multă tehnologie, putem face foarte multe descoperiri and sh*t. happy