| KillMePlease a întrebat:

Atunci cand aveti vreo problema incercati singuri sa treceti peste sau cereti ajutorul cuiva?

12 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca e doar problema mea, incerc si o rezolv singur, daca nu e numai problema mea, mai implic si pe ceilalti.

| Doub a răspuns:

Depinde de problema.

| AirănMeidăn a răspuns:

depinde de problema #3
poate sunt problemele lunare, poate tema la mate...depinde

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Depinde de problema #4

| kar1GaNNN a răspuns:

Depinde si de tipul problemei, de obicei daca e problema serioasa cer ajutorul la tata sau la bunicul.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Depinde de problema

Răspuns utilizator avertizat
| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde de mai multe chestii. Am 2-3 persoane in care am incredere si consider ca pot discuta multe probleme cu ele. Ei bine, da, daca mi se iveste ocazia sa le povestesc despre ce este vorba le cer ajutorul.
Daaar, sunt si situatii in care incerc sa trec singur peste acea problema. In aceasta situatie sunt doua variante. Ori reusesc sa trec cu bine peste, ori acele 2-3 persoane isi dau seama ca am ceva si ma intreaba ce s-a intamplat. Iar de cele mai multe ori trec peste cu ajutorul lor.

Cam asta e. laughing

| LaughingKarima a răspuns:

Cu ajutorul parintilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerc singura si daca nu-mi iese, cu greu cer ajutor. Dar nu prea îmi place sa cer ajutor. Prefer sa mă descurc singura.

| Innsbruck a răspuns:

Singura.

| GhostRider02 a răspuns:

Singur