| FataCuMasca a întrebat:

asta e mai mult o intrebare pentru baietii. Ce ar trebuie sa spuna si sa nu spuna o fata? Am nevoie de mai multe pareri, voua ce va place sa auziti sau sa nu auziti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mi-ar placea sa discut cu o fata disperata care sa imi facacomplimente din in 5 secunde si care sa reactioneze urat daca nu-i intorc complimentele, dar nu mi-ar placea nici o fata care sa fie indiferenta, sa nu remarce ceva la mine. O cale de mijloc intre cele 2 variante enumerate de mine ar fi ideal.

| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

Poti spune multe dar nu sufoca nu fi fitoasa fi tu insuti si nu spune chesti pompoase

| Skr1bu a răspuns:

Sigur nu place : du-te si du gunoiul, nu intarzia, ai facut curat, mergem la shopinglaughing. si daca vrei sa atragi un baiat trebuie doar sa stai pe langa el dar nu disperata incat sa-l faci sa te placa