| AndreiPisoias a întrebat:

Aveti incredere in site-urile acelea care spun ca faci bani de acasa pentru niste like-uri sau chiestionare?

9 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Cunoasc cateva persoane care fac asta pe diferite site -uri si si-au primit banii.dar nu trebuie sa te astepti la cine stie ce sume, ci mai bine zis bani de buzunar.si in plus trebuie sa ai timp liber sa dai tot felul de click uri tot felul de sarcini pe care le cere site ul respectiv

| BiuL a răspuns:

Nu. Toti adolescentii ar fi bogatasi iti dai seama.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt si unele site uri care fac platile, dar ai sa dai 10. 000click uri pentru 1-2$ si o sa iti treaca

| userul7200 a răspuns:

Nu toate, dar chiar sunt unele siteuri care dau bani pentru asa ceva, chiar si pentru clickuri.winking

| Otto2014 a răspuns:

Nu cred deloc.

| stefanvladvlad a răspuns:

Nu.

| AlexDB a răspuns:

In nici un caz!
Alea pot sa iti bage virusi si cine stie cate altele...

| Vladut121 a răspuns:

Https://ecmero.com/? ref=310897