| YellowAngel a întrebat:

Aveti tatuaj?
De ce vi l-ati facut?
Cat a costat?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Drimmero a răspuns:

Nu am, dar as vrea sa-mi fac unul candva, cu emblema echipei favorite undeva pe brat sau pe gamba.

| SilentRain a răspuns:

Da, din dragoste pentru tine

| Sofer a răspuns:

Nu am tatuaj.

| anamariarot a răspuns:

Eu am în cap să-mi fac două pe coaste, dar încă nu mi-am depășit teama

| Xelon a răspuns (pentru anamariarot):

PFF,si mie mi-ar fi teama sa-mi fac pe coaste laughing

| CleanHeart a răspuns:

Nu dar o sa-mi fac luna asta.

| YellowAngel explică (pentru CleanHeart):

Ce o sa iti faci?

| CleanHeart a răspuns (pentru YellowAngel):

Un catelus care bate palma cu stapanul happy abia astept o sa mi-l fac fix de ziua mea

| drutzix a răspuns:

Nu am.
Iti dai seama ca va costa diferit in functie de tatuaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mi-am tatuat ieri mainile. Sunt si eu in pas cu toti cocalarii acum rolling eyes. E de ajuns ca stiu eu de ce si cat a costat tongue.

| Xelon a răspuns:

Da,am 6...
Motivele pentru care le-am facut difera de la un tatuaj la altul.
Intre 50 si 450 lei...

| VictorFenrir a răspuns:

Da,am unul momentan
L-am facut ca sa reprezinte un simbol al lucrului pe care il apreciez cel mai mult, si anume muzica
200 lei

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Ai tatuaj :O si nu mi-ai spus maaa, cum arata? Vreau sa il vad si eu (asta doar in cazul in care nu il ai pe fund rolling on the floor) )

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Pe fund o sa ai tu urma de la tenesul meu sadfight)

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Daca-ti dau un sut in fund explorezi cosmosul, rolling on the floor)
Si eu vreau sa imi fac un tatuaj, dar mi-e teama de ace LoooL

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Pai nu doare, bine in unele zone doare depinde cat de sensibila e zona pe care o alegi.Dar dupa ce te obisnuiesti cu acul o sa-ti placa senzatia.

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Vreau ceva de genul asta →
https://www.divahair.ro/......muzica.jpg
Tu ce tatuaj ai? :D

| EcceHomo a răspuns (pentru SilentRain):

Din câte imi dau eu seama, aia ar fi nota "Si".Si nu doare.happy

| Anonim000000003333 a răspuns:

Eu nu am, dar are o prietena.
Tatuajul pe care te decizi sa il faci trebuie sa fie ceva special si care sa te reprezinte, care sa nu te faca sa regreti mai tarziu (trebuie sa fii constienta ca o sa il ai mereu de acum).
Pretul difera de marime si locul in care este facut.

| CharmingCryCake a răspuns:

.da, am.
l-am făcut pentru că mi-am dorit și îmi plac tatuajele, m-am gândit la el, am vrut să fie ceva special, nu orice chestiuță, nu regret, îmi place, pentru unii poate pare ceva banal, dar pentru mine are o semnificație aparte, ceva personal :}
a costat 400 lei